Słowacja CHOPOK 3 dni

CHOPOK

czyli narty w Tatrach Słowackich!

- 3 dni -

narty 2014 / 2015 zima

Zapraszamy wszystkich narciarzy do naszych południowych sąsiadów w Tatry Niskie. JASNÁ pod Chopkiem jest aktualnie największym ośrodkiem narciarskim na Słowacji. Jasna została podzielona na dwie stacje narciarskie: Chopok sever (północ) i Chopok juh (południe). Od sezonu narciarskiego 2012/2013 stacje są połączone i wygodnie używane poprzez dodanie kilku nowych kolejek gondolowch. W ostatnich latach ośrodek narciarski SKI JASNA bardzo dynamicznie się rozwija posiadając już 45 km idealnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, jak również do organizacji zawodów na światowym poziomie. Nowoczesne kolejki krzesełkowe i gondolowe, doskonale rozwinięta sieć naśnieżania i baza gastronomiczno – hotelowa to gwarancja udanego wyjazdu narciarskiego. Narciarze jeżdżą na wysokościach między 900 a 2024 m! Do ośrodka narciarskiego dojeżdża się najpiękniejszą doliną Niskich Tatr mającą długość 16 km. Rozciąga się od głównej grani między szczytami Diumbier 2043 m n.p.m., Krupowa Hola 1927 m n.p.m., Chopok 2024 m n.p.m., Deresze 2003 m n.p.m., Polana 1889 m n.p.m., na północ od Kotliny Liptowskiej. Z obu stron ograniczają są wyraźne boczne granie. Oprócz walorów estetycznych najcenniejszą częścią doliny jest Demianowski Kras i Vrbickie Pleso. Więcej informacji na www.jasna.sk

Naszą ofertę kierujemy głównie do grup. Dzięki małej odległości z Polski zachęcamy na wyjazdy weekendowe! Klientów indywidualnych zapraszamy do działu http://bieszczader.pl/aktualnosci/, gdzie co pewien czas będą ukazywały się nowe oferty oraz informacje o możliwości dołączenia się do organizowanych wyjazdów grupowych.

Zakwaterowanie – współpracujemy z hotelami i pensjonatami zarówno tuż pod wyciągami w Jasnej, jak i znacznie tańszymi, a położonymi w stronę Liptowskiego Mikulasza, czy Popradu. Każdy z nich posiada pokoje z łazienkami i TV, restaurację, a często też możliwość relaksu w saunie, czy basenie.

Przykładowy program imprezy narciarskiej – Słowacja CHOPOK:

I dzień – piątek: 1600 wyjazd z Rzeszowa autokarem, nocleg

II dzień: jazda na nartach, obiadokolacja i nocleg (możliwość wyjazdu na baseny termalne TATRALANDIA lub Aqua City POPRAD (w jednym i drugim posiadamy zniżki grupowe) z wieczornym pokazem laserowym, czy zorganizowanie bankietu z dyskoteką i karaoke)

III dzień – niedziela: białe szaleństwo, obiad, zakończenie w Rzeszowie około 2200

………. Cena: od 376 zł / osoba*

Wyjazdy narciarskie na CHOPOK realizujemy głównie na zamówienie grup. Dlatego poniżej przedstawiamy ceny przy różnej liczbie osób w autokarze / busie. Cena zawiera wszystko co jest opisane w „świadczeniach” i przy wyjazdach z Podkarpacia. Ze względu na trudne do przewidzenia kursy walut ceny podajemy w złotówkach i euro.

.Noclegi w Hotelu*** – do dyspozycji gości pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami i TV.

 Świadczenia: ☻autokar / bus i transfery na stok, ☻2 noclegi, ☻2 śniadania (w formie bufetu!), ☻2 obiadokolacje,☻usługi pilota będącego instruktorem, ☻ubezpieczenie narciarskie,☻opłaty drogowe, ☻podatek VAT marża.

Cena nie zawiera: ☻skipassów – cennik w tabelce (14 styczeń do 2 kwiecień 2013):

* kalkulacja dla 49 osób przy kursie euro 1 € = 4,10 zł

Zniżki:
- seniorzy: od 60 lat (31.12.1952>) i inwalidzi I grupy z opiekunem – konieczny ID
- juniorzy: urodzeni 1.1.1995-31.12.2000 i posiadacze kart Euro<26, Go<26, ITIC i ISIC – konieczny ID
- dzieci: 6 -12 lat  urodzeni 1.1.2001 – 31.12.2006 lub do 140 cm wzrostu – konieczny ID , bezpłatnie – 6 lat (urodz. od 1.1.2007).

Do powyższych cen należy dodać 2 € za KEY CARD.

Dokładniejsza mapa połączonych tras zjazdowych Chopoka (północ i południe) poniżej
oraz na SKI MAP do powiększenia w PDF

ROZETA KARPACKA

Zanim wybierzesz się na narty i chcesz uniknąć kontuzji:

1. przygotuj się fizycznie (najlepiej rozpocznij kilka miesięcy przed wyjazdem)

2. przygotuj sprzęt (najlepiej pod okiem fachowca): ustawienie wiązań, smarowanie

3. nie zapomnij zabrać / kupić kasku i dopasowanych gogli

4. poznaj i stosuj na stoku Dekalog Narciarski

5. zapoznaj się jakie zagrożenia występują w zimie (uchronić przed nimi mogą: odpowiednie kurtki, spodnie, rękawice, maski na twarz, kremy…)

Szczegóły na: http://bieszczader.pl/narty/narciarstwo-zanim-wyruszysz-na-stok/

roz_04---500-czerwone

Czym wyróżniają się WYJAZDY NA NARTY
organizowane przez BP Bieszczader:

1. wynajmujemy najnowsze AUTOKARY ze sprawdzoną ilością miejsca na kolana i uprzejmymi kierowcami

2. numerujemy miejsca w autokarach

3. piloci i kierowcy dbają o porządek w lukach bagażowych co do układanych walizek oraz nart i butów przynoszonych po jeździe na stokach

4. dojazd do hotelu / na stok z PILOTEM będącym przewodnikiem oraz INSTRUKTOREM NARCIARSTWA (znacznie więcej szczegółowych, profesjonalnych informacji)

5. klienci już w autokarze dostają TOREBKĘ z: graficznie opracowanym programem wyjazdu, mapami tras narciarskich, praktycznymi gadżetami firmowymi BP Bieszczader

6. KAWA i HERBATA w autokarze dla każdego bez opłat

7. oferowane HOTELE są przez nas wcześniej sprawdzone: wyposażenie pokoi, forma podawania posiłków, czy obiekt posiada ski room, dodatkowe atrakcje hotelowe np. sauna, jakuzzi, basen

8. sprawdzamy dostępność dodatkowych ATRAKCJI W REGIONIE: aquaparki, lodowiska, tory do jazdy na sankach, dyskoteki…

9. każdy dzień na stoku zaczynamy od wspólnej ROZGRZEWKI, która nie tylko zapobiega kontuzjom, ale też wpływa na integrację ;-)

10. instruktor jeździ z klientami po stokach pomagając poznać trasy i zwracając uwagę na dodatkowe atrakcje: sprawdzone regionalne restauracje, pokazując dodatkowe atrakcje: trasy gdzie można spróbować sił i zmierzyć czas na slalomie gigancie, snow parki, odpocząć na leżakach czy saneczkach…

11. instruktor udziela LEKCJI pomagających polepszyć umiejętności narciarskie bez pobierania opłat! (nie uczymy na takich wyjazdach pierwszych kroków)

12. niektórzy nasi instruktorzy FILMUJĄ chętnych uczestników wyjazdu i dokonują wieczorem szczegółowej analizy

13. po nartach przed autokarem czeka ustawiony STOLIK z TERMOSEM z wyjątkową herbatą i często czymś mocniejszym ;-)

14. piloci dbają o ciekawe ZAGOSPODAROWANIE WIECZORÓW: tańce, karaoke, pogadanki na temat sprzętu narciarskiego i serwisu, wyświetlane są filmy instruktorskie itd.

15. osoby potrafiące grać na instrumentach prosimy o ich zabranie, a my zapewnimy uczestnikom wyjątkowe ŚPIEWNIKI – nie tylko zawierające turystyczne, biesiadne, harcerskie i inne piosenki, chwyty gitarowe, ale też będącego albumem fotograficznym – przy każdej piosence zdjęcie z Bieszczad naszego autorstwa, jak i śpiewnik!

16. podczas wyjazdu narciarskiego wykonujemy ZDJĘCIA i po wyjeździe dajemy DVD.

Klient na naszych wyjazdach zawsze czuje się dopieszczony, odpoczywa i wraca bardziej uśmiechnięty z powrotem do codzienności. Zapraszamy z nami na narty!