Słowacja CHOPOK 3 dni

CHOPOK

czyli narty w Tatrach Słowackich!

- 3 dni -

narty 2014 / 2015 zima

Zapraszamy wszystkich narciarzy do naszych południowych sąsiadów w Tatry Niskie. JASNÁ pod Chopkiem jest aktualnie największym ośrodkiem narciarskim na Słowacji. Jasna została podzielona na dwie stacje narciarskie: Chopok sever (północ) i Chopok juh (południe). Od sezonu narciarskiego 2012/2013 stacje są połączone i wygodnie używane poprzez dodanie kilku nowych kolejek gondolowch. W ostatnich latach ośrodek narciarski SKI JASNA bardzo dynamicznie się rozwija posiadając już 45 km idealnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, jak również do organizacji zawodów na światowym poziomie. Nowoczesne kolejki krzesełkowe i gondolowe, doskonale rozwinięta sieć naśnieżania i baza gastronomiczno – hotelowa to gwarancja udanego wyjazdu narciarskiego. Narciarze jeżdżą na wysokościach między 900 a 2024 m! Do ośrodka narciarskiego dojeżdża się najpiękniejszą doliną Niskich Tatr mającą długość 16 km. Rozciąga się od głównej grani między szczytami Diumbier 2043 m n.p.m., Krupowa Hola 1927 m n.p.m., Chopok 2024 m n.p.m., Deresze 2003 m n.p.m., Polana 1889 m n.p.m., na północ od Kotliny Liptowskiej. Z obu stron ograniczają są wyraźne boczne granie. Oprócz walorów estetycznych najcenniejszą częścią doliny jest Demianowski Kras i Vrbickie Pleso. Więcej informacji na www.jasna.sk

Naszą ofertę kierujemy głównie do grup. Dzięki małej odległości z Polski zachęcamy na wyjazdy weekendowe! Klientów indywidualnych zapraszamy do działu http://bieszczader.pl/aktualnosci/, gdzie co pewien czas będą ukazywały się nowe oferty oraz informacje o możliwości dołączenia się do organizowanych wyjazdów grupowych.

Zakwaterowanie – współpracujemy z hotelami i pensjonatami zarówno tuż pod wyciągami w Jasnej, jak i znacznie tańszymi, a położonymi w stronę Liptowskiego Mikulasza, czy Popradu. Każdy z nich posiada pokoje z łazienkami i TV, restaurację, a często też możliwość relaksu w saunie, czy basenie.

Przykładowy program imprezy narciarskiej – Słowacja CHOPOK:

I dzień – piątek: 1600 wyjazd z Rzeszowa autokarem, nocleg

II dzień: jazda na nartach, obiadokolacja i nocleg (możliwość wyjazdu na baseny termalne TATRALANDIA lub Aqua City POPRAD (w jednym i drugim posiadamy zniżki grupowe) z wieczornym pokazem laserowym, czy zorganizowanie bankietu z dyskoteką i karaoke)

III dzień – niedziela: białe szaleństwo, obiad, zakończenie w Rzeszowie około 2200

.

………. Cena: od 376 zł / osoba*

Wyjazdy narciarskie na CHOPOK realizujemy głównie na zamówienie grup. Dlatego poniżej przedstawiamy ceny przy różnej liczbie osób w autokarze / busie. Cena zawiera wszystko co jest opisane w „świadczeniach” i przy wyjazdach z Podkarpacia. Ze względu na trudne do przewidzenia kursy walut ceny podajemy w złotówkach i euro.

.Noclegi w Hotelu*** – do dyspozycji gości pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami i TV.

 Świadczenia: ☻autokar / bus i transfery na stok, ☻2 noclegi, ☻2 śniadania (w formie bufetu!), ☻2 obiadokolacje,☻usługi pilota będącego instruktorem, ☻ubezpieczenie narciarskie,☻opłaty drogowe, ☻podatek VAT marża.

Cena nie zawiera: ☻skipassów – cennik w tabelce (14 styczeń do 2 kwiecień 2013):

* kalkulacja dla 49 osób przy kursie euro 1 € = 4,10 zł

Zniżki:
- seniorzy: od 60 lat (31.12.1952>) i inwalidzi I grupy z opiekunem – konieczny ID
- juniorzy: urodzeni 1.1.1995-31.12.2000 i posiadacze kart Euro<26, Go<26, ITIC i ISIC – konieczny ID
- dzieci: 6 -12 lat  urodzeni 1.1.2001 – 31.12.2006 lub do 140 cm wzrostu – konieczny ID , bezpłatnie – 6 lat (urodz. od 1.1.2007).

Do powyższych cen należy dodać 2 € za KEY CARD.

 

Dokładniejsza mapa połączonych tras zjazdowych Chopoka (północ i południe) poniżej
oraz na SKI MAP do powiększenia w PDF

Zanim wybierzesz się na narty i chcesz uniknąć kontuzji:

1. przygotuj się fizycznie (najlepiej rozpocznij kilka miesięcy przed wyjazdem)

2. przygotuj sprzęt (najlepiej pod okiem fachowca): ustawienie wiązań, smarowanie

3. nie zapomnij zabrać / kupić kasku i dopasowanych gogli

4. poznaj i stosuj na stoku Dekalog Narciarski

5. zapoznaj się jakie zagrożenia występują w zimie (uchronić przed nimi mogą: odpowiednie kurtki, spodnie, rękawice, maski na twarz, kremy…)

Szczegóły na: http://bieszczader.pl/narty/narciarstwo-zanim-wyruszysz-na-stok/